Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

emo nickler 2

3 posters
YazarMesaj
danqer-qirls
Moderatör
Moderatör
danqer-qirls

Kadın Mesaj Sayısı : 295
Nick : ArtiSt Hic DéiLim Ama "MuhTé$ém OLmaK" KanıMda Faя..! x)
Humor : YaLnız
paγLaşıм qüćü x] :
emo nickler 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100emo nickler 2 Right_bar_bleue

Durum : emo nickler 2 Dans10
Tarz : emo nickler 2 Rock10
Burcum : Balık

emo nickler 2 Empty
MesajKonu: emo nickler 2   emo nickler 2 Icon_minitimePtsi Mart 30, 2009 8:39 pm

YoRumLaRınızı BekLiyoRm

GözLRimi kapaTnCa kuRDuğm hayaLLéR RotasNı şaşıRDı zTn oLR Jnm oLmaDk bi anDa kaRşıma çıKıp GéLDim DiyébiLmé iHtimaLini DüşüNüoRm

Kendi Ellerimle Çizdiğim Bir Ayrılık Tablosuna ...
Çaresiz ''Çare''Lerimi Sığdırmak
Ve Bir Türlü Tüketemediğim Sensizliğin
Mürekkebini Uğrunda Harcamak Mıdır Aşk..?

∂єηιzι ιçєякη мανιℓєя тαкıℓ∂ı вσğαzıмα,кαяαуα νυяαη вαℓıк gιвι ÇıRpıNıoRmM

ŞιМ∂Ι ÖℓЄ UzqКy gЄℓ∂ĞМ Уσℓℓя уΑηℓŞ Вi öУкÜ∂ЄιМ Вηİ УєNι∂η уΑѕ

Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar… Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var.

DaLmha… düşünmé…haaD bu!maféDéR insanı mésudKén bahq bén aqLıoRmuyum “HérséYimi” qayBéTmişqén….

Kırdım kalemimi.Hadi götür kendini satırlarımdan.Hadi git!..
Ben senin için yanlış masaldım,sense benim mızıkçı kahramanım..
İçimdeki çocuk öldü..Büyüdüm.!

Göremedm Önümü Bi ısık Yak bana Gecmısm Sımdı Kapkara Ben uyurkn Bu oyunda zar atıLms Meqer hayat YaLanLra Inanmayı bilme sanatıymş

Aşığm dieni deeL aşkndn öleni sev.SaNa bakıp ağLaanı deeL tekbaşına seWeni sev.Sefiom diereq sarılanı deeL incitcm die sarılmaanı seV

Yardım etmk mi istiosn?O zmn dinle;yaşama sevnci getir bana çok olsn çabuk tükenmynlrdn. unuttm esen rüzgarn serinlğni, hadi durma hatıralarımı canlandır, iyi olanları?!?

•Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç keRE güneşe asmaktan.

Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.

Allah gücü erkeğe, güzelliği kadına vermiş… Ne var ki her şeyi yenen güç, güzelliğe yenilmiş…

уαℓηızıм, уαℓηızℓığıм вєηι ∂ιηℓємєктє, уαℓαη∂α σℓѕα ηє ναякι вυ şαякıуı ѕöуℓємєктє, уαℓαη∂α σℓѕα ιçιм∂єη вιя вυℓυт αкıρ gєçιуσя, уαℓαη∂α σℓѕα мυтℓυуυм вυ вαηα уєтєя

éĞéR BéNy KaYBéDéRSéN B!R DaHa BuLaMaZSıN , o aÇ GöSsLü KaLBiNé RaaT BaTMaSıN...

Biliyor musun, hiç endişelenmedim terkedilirken...

* düşüNdüm de ikimiZn çözüMü yoK buldunn da anLatacak yüzüN mü yoK ?

iLk deiLsin aFFed son deiLsn diKKat eD !

* Yüzde ısRar eTme doksaNda oLur insaN dediğiN noksaNda oluR biR bn vaRım deme yoKsanDa oluR ! x))

* haykıR$an dünYaya anLamasLar deRdiNi yaşamaq qüzeL deipTe kandıRma keNdini

* aRar bulur muydun bNi sahipsiZ mezaR olsaydım ?

* uLa$ılmas deiLm yakLa$masını biL !

* eLLerini bıRaqmasın hayaL eTTikleRnn ..

* biLmem qeReken cevaPlar yüzüNden yoq oluyoRm x(

Sevgiyi yalan edenlere sahte sevgilere PAYDOS!

''Bir yazar demiş ya''sen git aşk bana kalsın bende diorumki" BEN BURDAYIM Yalan AŞKIN SENDE KALSIN..

yalnızlığımın sesini kimse dinlemedi…Ben yalnızlığımı haykırdım ama kimse duymak istemedi…

Susma konuş, hadi anlat büyük insan! Söyle bir aşk mı çare olurdu zaman mı ? Böyle kaldırıp atardık ya sevdayı! Susma söyle nasıl yapar bunu insan? Susma nasıldı anlat hadi ayrılırsam! Söyle hayat mı çare
bulurdu kendin mi?

sevipte sevmeyeni seven affetsin seviyorum deyipde sevmeyeni allah kahretsin

Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim

Hep aynı olmak zorunda mı ayrılıklar.?.

Hayat hiçbir insan için ağlamaya değmez. Zaten ağlamaya değen insan hiçbir zaman ağlatmaz. Sen yine de ağlamak istiyorsan başını dik tut ki Göz yaşların sni ağlatan kadar alçalmasın.

Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir
buluttu belkide,belki belkilerle dolu bir hayattı bu….

Canım yanıyor…KaLsaydın diye söyLeyemedikLerim ..Gittikten sonra yüregime agır geLiyor..Simdi ardından sesLendikLerim….Yutkunurken bogazıma takıLıyor.

Hadi öldür bhni unut…hadi göm bhni yalnıslıaa…hadi hepsi yalan de bhni bıraqma..

Sevmekten korktun ...
Bu haчatın чokmuчdu bizede bir şansı .
O vermiчorsa biz alamazmıчdık zorla .

o kadar da önèmLi dègiLDir birakip gitmèLèr,.. .ârkâLârindâ doLduruLmâsi . .. mümkün oLmâyân boşLukLâr birâkiLmâsâydi èqèr

Bütün aynalar seni gösteriyor ya da sensizlik gördüüm

öℓ∂üяє¢єктιм ѕєηι ιη¢ιтє¢єктιм ѕєηι υηυтα¢αктıм ѕєηι αмα ℓαηєт σℓѕυη!!! кı-уα-мα-∂ıм вєη ѕєηι ѕєνмєує ∂σуαмα∂ıм

BéN sHéNi séFioRm “aMa” LaRıNa qaRşıLık... aMa BéN “sHéNi séFioRumLaRım…” vaRdı...GittiqÇé DevRiqLéŞti…sHiLDm

qiDd rüSqaR oNa oNu sefDiiMy söLe..
UuRunDa ÖlebiLeceqiMi söLe..
aMa şuNuDa unuDma eeR bnSis mudLuuSa suS ve seSsisCe qeRy döNn..!

Né zmN éSqioR SéFgiLéR.?.öDéNéN BéDéLLéRn aCıSı GéçiNçé mi.?.

güsel maziler yaşandı bitti nostalji gibi esti geçti,şimdi sağ elimde ilk mektubun var sol elimde ise intahar sebebim

ѕσηυη∂α кαувσℓυη¢α ∂єğєяℓєя кєşкє ∂єяѕιη ∂öηмєz нιçвιя кαувıη нαуαтı мαƒє∂єяѕιη ѕση вι çαяє ¢αηıηα тαк є∂єя тσραяℓαηıρ gι∂єяѕιη..

SoRma nDn NiçiN HéRşéY yaNLızLıkDaN Baq Baq Baq gsL bi güN öLméq iÇiN

ya kendini bırak bana ya da beni bana bırakta yaşayayım.bu nası ayrılık birdaha gelme gelmede alışayım

Bi kéZ oLsN géLéMéS miSin? göRmémésLiqDén…

KaLmak ağıR geLdiğiNde qitMeLi iNsan.

qözün aLıoRsa Beny Hady Kendini SevdiR... aLmıoRsa Hady ! qit GezdiR.qénDiNi !..

heRqese yaLan söLe qeNdine saqıN söLeme sefiosuN yinede !.

oRaLaRda ßenden yoqh dü$ünSen anLaRsıN - ßuraLarda Senden çoqh ßi qöRseN $a$aRsıN ! . .

qiT buL basKa biRiLeRini aTıl kolLarına esKisi qibi Sen beNim qülDüqüme baKmaa NeFreT eDioRum senDen haLaa....!!

Akntya KapLmş Bi AnDym Sevgi BoğznDa UmtLarım Kürek Çékér Boşuna DeLi Bi Rzgr Eser Savrr KıyLra BiLmézKi Çoktn Brktm KnDmi Sna

KoPtUğU yErDe BıRaK bU MaSaL bÖyLe BiTsİn BiR zAmAn HeR sEyİmDiN aRtIk UmUrUmDa DeĞiLsİn!!!

Yağmur mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun ALDIRMIORUM nietin bni ağlatmaksa BN saten AĞLIORUMMM

UzaKLk sénde gisLi,YanLıslıK isé sadeJe yenilqi.UntMa!!BiRisinin yaNınDa olMasını İsTiossan,sadeJe DüsHLe..

Öyle YürqtEn sevİoRsaN aKLı baŞınDan aTaCaksıN!! Kimi ynNda iStiorSan öNce iÇinde bulaCakSın

Kırık hayaller kaç satır sallansada devrilmes tahtım

Sdc Sn séF ßni!Sdc Snn qözLяn ışıK tutSun qözLяmé sDc vé Sdc snn éLLéяni HissétmLiim ådın åşK oLmåLı yå då åşKın ådı sn oLmåLı__
éLmaLi_quRaBié
Moderatör
Moderatör
éLmaLi_quRaBié

Kadın Mesaj Sayısı : 134
Nick : hayatıma ƒön çeqsem düzelir mi ??
Humor : zpRim..!
paγLaşıм qüćü x] :

Durum : emo nickler 2 Keyifli
Burcum : Boğa

emo nickler 2 Empty
MesajKonu: Geri: emo nickler 2   emo nickler 2 Icon_minitimePtsi Mart 30, 2009 10:46 pm

TsK.
http://....
danqer-qirls
Moderatör
Moderatör
danqer-qirls

paγLaşıм qüćü x] :

emo nickler 2 Empty
MesajKonu: Geri: emo nickler 2   emo nickler 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 01, 2009 5:51 pm

birşey değiL
KaranLigim
adмiη
adмiη
KaranLigim

Kadın Mesaj Sayısı : 2413
Nick : H є α я т Ł є š š
Humor : [ DoqunMa yaraLrma !]
paγLaşıм qüćü x] :
emo nickler 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100emo nickler 2 Right_bar_bleue

Durum : emo nickler 2 Calisiyor
Tarz : emo nickler 2 Styl10
Burcum : Başak

emo nickler 2 Empty
MesajKonu: Geri: emo nickler 2   emo nickler 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 1:00 am

SprLr ttLm tSq eTTq (=
https://rockcity.catsboard.com/
danqer-qirls
Moderatör
Moderatör
danqer-qirls

paγLaşıм qüćü x] :

emo nickler 2 Empty
MesajKonu: Geri: emo nickler 2   emo nickler 2 Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 4:12 pm

birşey değiL

emo nickler 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emo nickLer 2
» Emo nickLer 3
» emo nickler 1
» Emo NickLér'm
» ^^ Nickler ^^